img
img
img
img
img
img
img img img img
img

Romer Xtensafix

Producent: ROMER
Dodaj recenzję:
Ilość wystawionych opinii: 0
  • 1 499,00 zł
    Cena brutto: 999,00 zł
    Cena netto: 925,00 zł
  • Dostępność: img
Paczka zostanie wysłanaJUTROwtorek 21.05.2019img
Dotyczy towarów dostępnych od ręki.
- Przesyłka powinna zostać doręczona w ciągu 24 godzin od planowanej daty wysyłki (wyłącznie w dni robocze),
- W dniu wysyłki zamówienia (w godzinach wieczornych) otrzymają Państwo maila od firmy kurierskiej z numerem listu przewozowego.
Przesyłka kurierska: GRATIS

Przesyłka pobraniowa: GRATIS
Kiedy otrzymam przesyłkę?img
Dlaczego my?img
img
img

img

Romer Xtensafix 2014Romer Britax Xtensafix serwis

Produkcja fotelika wstrzymana, nabywcy proszeni są o zapoznanie się z warunkami wymiany bądź zwrotu: http://www.britax.eu/xtensafix#pl

Szukasz fotelika samochodowego, który będzie odpowiadał na oczekiwania Twojego dziecka bez względu na wiek? Wybierz nowość - Romer Xtensafix.Lista pojazdów z ISOFIX, w których można zamontować fotelik samochodowy Romer Xtensafix

Romer Xtensafix instrukcja obsługi i użytkowania (język Polski)

Auto musi być wyposażone w systemy: Isofix oraz Toptether

To nowoczesny fotelik samochodowy, prezentujący najwyższą jakość, jeśli chodzi o standardy bezpieczeństwa, komfort podróżowania i praktyczność. Oferowany w wielu wariantach kolorystycznych, pozwoli wybrać najładniejszy model.Model Xtensafix przeznaczony jest dla dzieci już od 9. miesiąca życia aż do 12. roku życia. Dzięki opcji regulacji zagłówka fotelik można dopasować do wzrostu małego podróżnika.

Nowością jest, niedostępna do tej pory w fotelikach z tej grupy wagowej, możliwość zaawansowanej regulacji pozycji spoczynkowej. Wcześniej było to tylko dostępne w fotelikach grupy 9-18 kg, a w fotelikach 9-36 kg regulacja pozycji spoczynkowej była bardzo słaba albo w ogóle nie była dostępna.
Dzięki temu Twoje dziecko ma zapewnioną maksymalną wygodę wypoczywania bez względu na wiek.Kolejną innowacją jest możliwość jazdy w zintegrowanych pasach fotelika aż do 25 kg, co nie było do tej pory osiągalne w innych fotelikach tej grupy. Dzięki temu Twoje dziecko jest lepiej chronione, a Ty nie musisz martwić się o jego bezpieczeństwo.Fotelik posiada zaawansowane opcje z zakresu mocowania: punkt trzeciego mocowania V-tether, system Isofix Plus oraz pasy samochodowe dzięki którym fotelik będzie zawsze pewnie i mocno zamontowany w Twoim aucie.Wybierając Romer Xtensafix, stawiasz na wysoką jakość, bezpieczeństwo i komfort - zgodnie z najnowszymi technologiami, których nie posiada żaden inny fotelik.

Prezentacja modelu Romer Xtensafix

Wszystkie foteliki kupione w naszym sklepie pochodzą z oficjalnych dystrybucji i objęte są gwarancją z polskim serwisem door to door.

Polecamy produkty