img
img
img
img
img
img
img img img img
img

Romer Trifix

Producent: ROMER
Dodaj recenzję:
Ilość wystawionych opinii: 0
 • 1 499,00 zł
  Cena brutto: 1 399,00 zł
  Cena netto: 1 295,37 zł
 • Dostępność: img
Data wysyłki zamówienia:poniedziałek 11.05.2021img
Dotyczy towarów dostępnych od ręki.
- Przesyłka powinna zostać doręczona w ciągu 24 godzin od planowanej daty wysyłki (wyłącznie w dni robocze),
- W dniu wysyłki zamówienia (w godzinach wieczornych) otrzymają Państwo maila od firmy kurierskiej z numerem listu przewozowego.
Przesyłka kurierska: GRATIS

Przesyłka pobraniowa: GRATIS
Kiedy otrzymam przesyłkę?img
Dlaczego my?img
img
img

img

Romer Trifix

Fotelik samochodowy Romer Trifix przeznaczony jest dla dzieci od 9 do 18 kg (od ok. 9 m-ca do 4 lat).

Nie kupuj kota w worku - kup fotelik w autoryzowanym sklepie Romer Britax Polska.

Romer Trifix - rewolucja bezpieczeństwa i komfortuRomer TRIFIX to najnowsza seria najbezpieczniejszych i najbardziej estetycznych fotelików dla grupy 1. Zatwierdzone do użytku w każdym pojeździe z systemem ISOFIX oraz punktami mocowania TopTether foteliki Romer TRIFIX to pierwsze foteliki samochodowe wyposażone w rewolucyjny system mocowania ISOFIX+, będący naszą najnowszą innowacją w dziedzinie zarządzania energią powstałą w czasie wypadku.

Połączenie opatentowanego systemu V-Tether i systemu antyprzechyleniowego znacznie redukuje ruch do przodu i ruch obrotowy, co gwarantuje pełną ochronę dziecka.
Oprócz głębokich, miękko wyściełanych ścian bocznych zainstalowaliśmy też dodatkowe zabezpieczenia w postaci innowacyjnej, pochłaniającej energię technologii Sl-Pad, gwarantującej wyjątkową ochronę przy zderzeniach bocznych.

I. Romer Trifix - niezrównana ochrona i wyjątkowa estetyka

Wraz z TRIFIX firma Britax wprowadza zupełnie nową generację fotelików samochodowych Grupy 1 ISOFIX+ wyposażonych tylko w system Top Tether: wyjątkowo bezpieczne i łatwe w montażu. Nasz pierwszy fotelik wyposażony w wyjątkowy system instalacji ISOFIX+, model TRIFIX, oferuje niespotykany dotąd poziom bezpieczeństwa dziecka, ponieważ znacząco redukuje ruch do przodu i ruch obrotowy podczas wypadku. Jako uzupełnienie naszych wspaniałych fotelików ISOFIX połączyliśmy trzy najważniejsze elementy w system ISOFIX+

 • wyjątkowy i sprawdzony system łączy przegubowych Britax łagodnie wciska fotelik dziecięcy w fotel samochodowy, amortyzując energię uderzenia
 • specjalny system pasów V-TETHER redukuje siły działające w trakcie zderzenia
 • szersza metalowa osłona ISOFIX zwiększa ochronę podczas uderzenia bocznego
 • System ISOFIX+

  Szersza metalowa osłona ISOFIX jest jednym z trzech elementów tworzących system ISOFIX+, który dodatkowo zwiększa ochronę w razie uderzenia bocznego. Oznacza to redukcję ruchu na boki, co daje jeszcze większą stabilność i mniejszą tolerancję uwalniania sił uderzenia.

 • System antyprzechyleniowy

  Opatentowany i sprawdzony system ISOFIX oferuje większą wydajność w porównaniu z innymi systemami w tej grupie wiekowej. Znacząco redukuje rotację przednią fotelika, kierując dużą część energii w dół do fotela samochodu. Oznacza to złagodzenie, zredukowanie i spowolnienie ruchu dziecka do przodu na skutek wciskania fotelika dziecięcego w fotel samochodu. Pozwala to zwiększyć bezpieczeństwo dziecka przez zredukowanie sił działających na jego ciało, w szczególności kręgosłup.

 • Specjalny system pasów V-TETHER

  Technologia V-Tether jest nowym systemem Top Tether zaprojektowanym specjalnie z myślą o fotelikach TRIFIX. Technologia gwarantuje łagodniejsze zatrzymanie w sytuacji, kiedy siły zderzenia przekroczyłyby poziom krytyczny podczas wypadku. Ma to kluczowe znaczenie dla lepszej ochrony szyi i główki dziecka. • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa / Wkładki naramienne

  Pięciopunktowy system pasów doskonale przytrzymuje dziecko w foteliku samochodowym za sprawą pojedynczych pętli wokół bioder i ramion. Siły zderzenia powstające w trakcie wypadku są kierowane z dala od dziecka poprzez pięć punktów kontaktu z fotelikiem, co minimalizuje urazy. Całe ciało jest zabezpieczone we wszystkich możliwych kierunkach. Wkładki naramienne ograniczają ruch dziecka do przodu, a dzięki specjalnej konstrukcji pianki pochłaniają siły uderzenia powstające podczas wypadku.

 • Technologia SI-Pad

1 na 4 wypadki samochodowe to zderzenie boczne. Właśnie dlatego opracowaliśmy wkładki SI-Pad do fotelików TRIFIX. Wkładki SI-Pad są produkowane z materiału pochłaniającego energię i umieszczane w najważniejszych punktach paneli bocznych fotelika. Rezultatem jest doskonała bariera pochłaniająca uderzenia, która chroni dziecko podczas zderzeń bocznych – jak kask na całe ciało. W razie wypadku wkładki SI-Pad przesuwają się przez wewnętrzną skorupę fotelika, odpychając dziecko od wgniatanych drzwi.

II. Romer Trifix - aż 23% lżejszy od fotelika z podpórką!

Jak to się dzieje, że nowe foteliki TRIFIX są lżejsze i lepsze, mimo że wyposażyliśmy je w jeszcze więcej zabezpieczeń i umożliwiliśmy wyższe i szersze usadowienie dziecka? Dziś nasi inżynierowie pracują w centrach badawczo–projektowych przy użyciu zaawansowanego, wysokoczęstotliwościowego oprogramowania do symulacji komputerowej – tzw.CAE, czyli oprogramowania do komputerowo wspomaganej inżynierii (ang. Computer Aided Engineering). Pozwala to naprawdę szczegółowo zrozumieć dynamikę zderzeń i przeanalizować każdą pojedynczą sekwencję badawczą. Ponadto fantomy najnowszej generacji są wyposażone w mnóstwo czujników, umożliwiających naszym ekspertom gromadzenie znacznie bardziej szczegółowych danych w porównaniu z poprzednimi dekadami.

Oznacza to, że foteliki TRIFIX opracowano przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii. Liczne testy materiałowe i strukturalne ze szczegółową analizą fizyczną umożliwiły umieszczenie odpowiedniego materiału w odpowiednim miejscu, aby zagwarantować najwyższe bezpieczeństwo. Właśnie dlatego foteliki mogą być tak lekkie i łatwe w montażu, w szczególności przy przenoszeniu między samochodami.

III. Romer Trifix - wyjątkowo wygodna i łatwa obsługaRomer TRIFIX to nie tylko najbezpieczniejsze foteliki – są także łatwe w obsłudze. System ISOFIX zakotwicza fotelik dziecięcy bezpośrednio w punktach mocowania ISOFIX samochodu. System V-tether wpina się w trzeci punkt mocowania. Wskaźniki informują o prawidłowym zaczepieniu haków mocujących ISOFIX oraz właściwym naciągnięciu V-tether. Foteliki TRIFIX zaprojektowano także z myślą o łatwości obsługi, o czym świadczą liczne usprawnienia:

 • Zagłówek i pasy wewnętrzne z regulacją wysokości

  Regulowany zagłówek i uprząż można z łatwością ustawiać jedną ręką. Pasy uprzęży są schowane w ustalaczach, a sprzączka zostaje w pozycji przedniej, co ułatwia wpinanie i wypinanie dziecka.
 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa  Pasy z regulacją opartą na jednym pociągnięciu

 • Zwalnianie złącza ISOFIX łatwe zwalnianie Isofix od przodu


 • Szybko zdejmowane obicie bez zdbędnego wsuwania i wysuwania pasów przytrzymujących dziecko

 • Wiele pozycji spoczynkowych bez zakłócania snu dziecka

 

Najnowsze zabezpieczenia w foteliku Romer Trifix

W fotelikach ISOFIX+ zastosowano system montażu ISOFIX oraz V-Tether - górny pasek mocujący, który zapewnia trzeci punkt mocowania zwiększający stabilność fotelika. W chwili wypadku inteligentna technologia V-Tether pochłania siły proporcjonalne do sil generowanych w trakcie zderzenia, co znacząco redukuje ruch do przodu oraz ruch obrotowy.
Technologia Sl-Pad


Wyjątkowe, produkowane z materiału pochłaniającego energię wkładki Sl-Pad zostały rozmieszczone w najważniejszych punktach paneli bocznych fotelika.
Optymalnie rozmieszczone wkładki ze specjalnego materiału stanowią wyjątkowo skuteczną barierę pochłaniającą energię zderzeń bocznych i chroniącą dzieci w sytuacji wypadku.

Romer Trifix właściwości:

 

 • ISOFIX+ - zaawansowany system ISOFIX umożliwia bezpośrednie mocowanie w punktach mocowania ISOFIX i Top Tether samochodu
 • V-Tether - nowsza wersja systemu top tether, która doskonale pochłania energię uderzenia
 • Top Tether stanowi trzeci punkt mocowania, ograniczający ruch obrotowy fotelika
 • System antyprzechyleniowy ogranicza ruch dziecka do przodu w przypadku zderzenia
 • Technologia Sl-Pad zapewniająca najwyższą ochronę przy zderzeniach bocznych
 • Głębokie, miękko wyściełane ściany boczne zapewniają doskonałą ochronę przy zderzeniach bocznych
 • Ochrona przy zderzeniach bocznych
 • Wkładki naramienne ograniczają ruch dziecka do przodu w przypadku zderzenia
 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z regulacją opartą na jednym pociągnięciu
 • Zagłówek i pasy wewnętrzne z regulacją wysokości; możliwość regulacji jedną ręką; bez przewlekania pasów
 • Wskaźniki informują, że haki ISOFIX są zaczepione
 • Wskaźnik sygnalizuje prawidłowe zainstalowanie pasa Top Tether
 • Zwalnianie złącza ISOFIX - łatwe zwalnianie od przodu
 • Prowadnice ISOFIX - ułatwiają montaż i zabezpieczają wnętrze pojazdu
 • Zaczepy ISOFIX składają się dla łatwego przechowywania
 • Wiele pozycji spoczynkowych - możliwość regulacji bez zakłócania snu dziecka
 • Szybko zdejmowane obicie, bez zbędnego wysuwania i wsuwania pasa przytrzymującego dziecko
 • Miękkie obicie można zdjąć w celu wyprania
 • System gumowych uchwytów na pasy przytrzymujących dziecko ułatwia sadzanie i wyjmowanie dziecka z fotelika
 • Sprzączka pozostaje z przodu, co ułatwia sadzanie dziecka w foteliku
 • Montaż z ISOFIX


Romer Trifix akcesoria dostępne osobno:

Romer Trifix tapicerki oraz kolory:


Romer Trend Line - Tapicerki Trend Line w modnych kolorach oferują materiały łatwe do czyszczenia i miękkie w dotyku. Obicia można zdjąć i wyprać.


Romer High Line - High Line oferuje dwie specjalne edycje obić, które są łatwe do czyszczenia i można je zdjąć do wyprania. Tapicerka Organic Nature jest wykonana z włókna bambusowego i bawełny organicznej, podczas gdy tapicerka Cowmooflage to miękki, jedwabisty materiał.


Romer Trifix instrukcja
Instrukcja do fotelika Romer Trifix dostępna jest pod tym linkiem - instrukcja Romer Trifix

Romer Trifix - król fotelikówOpis fotelika należy do sklepu Romer-Britax.pl - kopiowanie oraz powielanie w części lub w całości bez zgody autora zabronione.

Testy ADAC

Wszystkie foteliki kupione w naszym sklepie pochodzą z oficjalnych dystrybucji i objęte są gwarancją z polskim serwisem door to door.

Polecamy produkty