img
img
img
img
img
img
img img img img
img

Romer King II LS

Producent: ROMER
Dodaj recenzję:
Ilość wystawionych opinii: 0
  • 1 030,00 zł
    Cena brutto: 799,00 zł
    Cena netto: 649,59 zł
  • Dostępność: img
Data wysyłki zamówienia:poniedziałek 30.11.2021img
Dotyczy towarów dostępnych od ręki.
- Przesyłka powinna zostać doręczona w ciągu 24 godzin od planowanej daty wysyłki (wyłącznie w dni robocze),
- W dniu wysyłki zamówienia (w godzinach wieczornych) otrzymają Państwo maila od firmy kurierskiej z numerem listu przewozowego.
Przesyłka kurierska: GRATIS

Przesyłka pobraniowa: GRATIS
Kiedy otrzymam przesyłkę?img
Dlaczego my?img
img
img

img

Romer King II LS

Romer King II LS wymiary

Romer King 2 LS rewolucja z zakresu bezpieczeństwa i komfortu - następca King Plusa jednego z najbezpieczniejszych i najczęściej wybieranych fotelików 9-18kg montowanych pasem samochodowym.

Romer King II LS testy ADAC
Romer King II LS info

Romer King II LS wprowadza szereg innowacji, które zapewnią Twojemu dziecku najwyższy komfort i bezpieczeństwo oraz w przystępny sposób poinformują Cie o prawidłowym zapięciu dziecka w foteliku.

Romer King II LS system świetlno dźwiękowy

Firma Romer w nowym modelu King II LS wprowadziła szereg ułatwień - jednym z nich jest bardzo prosty i przejrzysty sposób montowania fotelika w aucie, dzięki otwieranej skorupie mamy wygodny dostęp do prowadnic pasa co pozwala na szybki i bardzo stabilny montaż fotelika w aucie.
Romer King II LS montaż pasem


Właściwości fotelika King II LS:
Właściwości King LS II


Tutaj znajdziesz instrukcję fotelika w języku Polskim - instrukcja King II LS

Romer King II LS film YouTube prezentujący fotelik


Romer King II LS film instruktażowy YouTube
 

Fotelik samochodowy to przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort jazdy. Mając to na uwadze należy wybrać dla dziecka taki, który zapewni i jedno i drugie. Ponadto powinien posiadać parametry i takie ustawienie pasów, które będą dla dziecka najodpowiedniejsze zarówno pod względem bezpieczeństwa jak i właśnie wygody. Wybierając właściwe rozwiązanie, należy zacząć od podstaw. Przede wszystkim, foteliki dopasowuje się do rozmiarów dziecka, konkretnie do jego wagi. I tak dzieci ważące między 9 a 18 kilogramów, czyli w wieku od 9 miesięcy do 4 lat, powinny otrzymać od swoich rodziców, fotelik typu Romer King II LS. Fotelik jest doskonale skonstruowany, łatwo się montuje a dodatkowo podpowiada rodzicom, w jaki sposób należy zapiąć maleństwo. Fotelik King II LS jest bardzo dobrze skonstruowany. Jest funkcjonalny i pozwala na wygodne usadowienie dziecka nawet na długą podróż. Rozmieszczenie pasów zaś pozwala na przejęcie siły uderzeniowej w razie w wypadku, na fotelik i najsilniejsze kości dziecka. To znacznie obniża ryzyko poważnych urazów niezależnie od rodzaju zderzenia czy wypadku. Przeniesienie siły na fotelik i kilka kości dziecka powoduje jej rozproszenie i osłabienie, co również podnosi poziom zabezpieczenia dziecka. Fotelik montowany jest przodem do kierunku jazdy, a w montażu znacznie pomaga odchylane do przodu siedzisko. Dzięki temu dostęp  do montażu pasów samochodowych i ustabilizowanie fotelika jest znacznie łatwiejsze. I najważniejsza funkcjonalność, czyli system informacyjny dźwiękowy i świetlny, który informuje o prawidłowym lub nieprawidłowym zapięciu dziecka w pasach. System informuje czy pasy są odpowiednio napięte, a co za tym idzie, czy właściwie będą mogły przejąć na siebie siłę uderzenia i czy dziecku będzie w foteliku wygodnie. Takie rozwiązanie ułatwia rodzicowi dopasowanie parametrów fotelika, na których nie musi się znać samodzielnie. 

Romer King 2 LS - jeden z najbezpieczniejszych fotelików 9-18 na rynku.

Wszystkie foteliki kupione w naszym sklepie pochodzą z oficjalnych dystrybucji i objęte są gwarancją z polskim serwisem door to door.

Polecamy produkty