img
img
img
img
img
img
img img img img
img

Romer Advansafix III SICT

Producent: ROMER
Dodaj recenzję:
Ilość wystawionych opinii: 0
 • 1 499,00 zł
  Cena brutto: 1 199,00 zł
  Cena netto: 1 110,19 zł
 • Dostępność: img
Data wysyłki zamówienia:poniedziałek 30.11.2021img
Dotyczy towarów dostępnych od ręki.
- Przesyłka powinna zostać doręczona w ciągu 24 godzin od planowanej daty wysyłki (wyłącznie w dni robocze),
- W dniu wysyłki zamówienia (w godzinach wieczornych) otrzymają Państwo maila od firmy kurierskiej z numerem listu przewozowego.
Przesyłka kurierska: GRATIS

Przesyłka pobraniowa: GRATIS
Kiedy otrzymam przesyłkę?img
Dlaczego my?img
img
img

img

Fotelik samochodowy
Romer Advansafix III SICT

Romer Advansafix III SICT technologie bezpieczeństwa 9-18kg

Romer Advansafix III SICT technologie bezpieczeństwa 15-36kg

Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa fotelik należy zainstalować w aucie wykorzystując
jednocześnie złącze Isofix i system Top Tether.
W foteliku dziecko zapinamy:
9-18 kg w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
15-36 kg w trzypunktowy pas bezpieczeństwa z wykorzystaniem SecureGuard

Nadzwyczajny komfort i jeszcze większa ochrona dla małych podróżnych w wieku od 9 miesięcy aż do 12 lat!

Poznaj Romer Advansafix III SICT – fotelik, który rośnie razem z Twoim dzieckiem

romer-britax romer advansafix III sict tabelka informacyjna grupy wagowe

Fotelik samochodowy Romer Advansafix III SICT to odpowiedź na potrzeby troskliwych Rodziców, dla których najważniejsze jest bezpieczeństwo dziecka w podróży oraz jego wygoda.

Romer Advansafix III SICT - bezpieczeństwo dla Twojego dziecka:

 • 4 niezawodne systemy bezpieczeństwa:
  • nowatorski system mocowania ISOFIX z ISOFIT
  • trzeci punkt mocowania V-Tether
  • system antyprzechyleniowy Pivot Link
  • tradycyjne pasy samochodowe
 • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa
 • system SICT – ochrona podczas zderzeń bocznych
 • rewelacyjny system SecureGuard

Fotelik Romer Advansafix III SICT wyposażono w wiele udoskonalonych systemów bezpieczeństwa, które chronią całe ciało małego podróżnika, a w szczególności jego główkę oraz delikatny brzuszek.

Romer Advansafix III SICT - dane techniczne:

 • wymiary: wysokość 72 cm x szerokość 47 cm x głębokość 54 cm
 • waga jedynie 11,2 kg
 • niezwykle łatwy montaż
 • montaż przodem do kierunku jazdy
 • fotelik Romer Advansafix III SICT został zatwierdzony do użytku w pojazdach z systemem ISOFIX i punktami mocowania TopTether

romer-britax.pl Romer Advansafix III SICT wymiary fotelika

Romer Advansafix III SICT - wygoda oraz estetyka:

 • 3 pozycje spoczynkowe z łatwą regulacją
 • zagłówek z regulowaną wysokością
 • regulowane pasy
 • miękka i łatwa do czyszczenia tapicerka

Romer Advansafix III SICT - prosty w obsłudze i bezpieczny fotelik samochodowy – na miarę XXI wieku

Fotelik samochodowy Romer Advansafix III SICT obsługuje się intuicyjnie, co cenią sobie wymagający Rodzice. Gwarancję bezpieczeństwa dziecka w każdej możliwej na drodze sytuacji zapewniają zaawansowane systemy, odpowiadające za ochronę poszczególnych części ciała dziecka.

Zainteresował Cię ten fotelik? Chcesz wiedzieć więcej? Nie zwlekaj i przeczytaj dodatkowe informację w zakładce "Dlaczego warto"

Dlaczego warto kupić fotelik samochodowy
Romer Advansafix III SICT

W foteliku Romer Advansafix III SICT zostały zastosowane skuteczne systemy bezpieczeństwa, zapewniające stałą ochronę Twojemu dziecku w trakcie każdej podróży.

Romer Advansafix III SICT rośnie wraz z Twoim dzieckiem – nie musisz kupować nowego fotelika, gdy maluch podrośnie. Twój szkrab będzie mógł się cieszyć komfortową i spokojną podróżą w każdym wieku – nawet, gdy przekroczy 18 kg, będzie mógł zapaść w relaksujący sen w bezpiecznej i wygodnej pozycji spoczynkowej. Advansafix III SICT jako jedyny zapewnia taką możliwość dzieciom aż do 25 kg.

Romer Advansafix III SICT rośnie wraz z Twoim dzieckiem

Całkowita ochrona i wygodna jazda w ulubionej pozycji – odtąd każda, nawet najdalsza podróż będzie dla Twojego dziecka przyjemnością!

Fotelik samochodowy Advansafix III SICT posiada innowacyjny system, zarządzający energią powstałą w momencie wypadku. ISOFIX – czyli światowy standard w zakresie montażu fotelików samochodowych – firma Romer Britax opatentowała we współpracy z firmą Volkswagen. Zapewnia on najwyższe bezpieczeństwo malucha, łagodząc siłę uderzenia i zmniejszając siłę uderzeniową. Wstrząs, którego mogłoby doznać Twoje dziecko, jest znacznie mniej odczuwalny, a ryzyko poważnych obrażeń – zmniejszone.

Romer Advansafix III SICT montaż ISOFIX

Fotelik Romer Advansafix III SICT jest tak skonstruowany, by maksymalnie redukować ruch do przodu. Dzięki temu w momencie uderzenia fotelik pozostaje mniej więcej w tym samym miejscu. Redukowany jest również ruch obrotowy, co w możliwie najwyższy sposób chroni kręgi szyjne Twojego dziecka!

Specjalne nakładki naramienne wraz z rewolucyjnym systemem V-Tether oraz systemem antyprzechyleniowym Pivot Link stanowią sprawdzoną ochronę całego ciała dziecka. Tym samym ryzyko poważnych obrażeń zostaje znacząco zminimalizowane.

Romer Advansafix III SICT wkładki naramienne

Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa zamontowane w foteliku Romer Advansafix III SICT zapewniają kontrolowaną redukcję energii powstałej podczas wypadku. W najwyższym możliwym stopniu chronią Twoje dziecko, rozpraszając siły uderzeniowe na mocne kości (to jest barki, biodra oraz miednicę) i na sam fotelik. Rodzaj wypadku czy kolizji nie ma żadnego znaczenia, Twój szkrab znajduje się w bezpiecznej strefie, którą zapewnia mu konstrukcja fotelika Romer Advansafix III SICT. Dodatkowo wygodna regulacja pasów oparta jest na jednym pociągnięciu.

Romer Advansafix III SICT pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa

Dziecko siedzące w foteliku Romer Advansafix III SICT podlega dodatkowej ochronie w przypadku zderzeń bocznych – zapewniają ją głębokie, wyściełane miękko ściany boczne. System SICT posiadający regulowane poduszki boczne skutecznie zabezpiecza główkę dziecka, absorbując siłę uderzenia, zanim jeszcze do niej dotrze. Zmniejsza to znacząco rozległość potencjalnych obrażeń.

Mechanizm umiejscowiony z jednej strony fotelika pozwala na dopasowanie go do wolnej przestrzeni w aucie – a to oznacza więcej wolnego miejsca dla reszty pasażerów!

Romer Advansafix III SICT ochrona boczna SICT

Fotelik samochodowy Romer Advansafix III SICT wyposażono w uchwyt SecureGuard, który został zgłoszony do urzędu patentowego. SecureGuard zapewnia prawidłową pozycję pasa biodrowego – ponad kośćmi miednicy – przez cały czas trwania podróży, niezależnie od tego, jak mocno wierci się maluch. Nawet, gdy dziecko będzie kręcić się w foteliku, uchwyt SecureGuard zapewnia mu ochronę, zabezpieczając zwłaszcza przed urazami kręgosłupa lędźwiowego. Jednocześnie pozostawiaj maluchowi pełną swobodę ruchów i nie krępuje ciekawego świata małego podróżnika.

Romer Advansafix III SICT - Secure Guard

SecureGuard jest dodatkowym czwartym punktem mocowania, który w 3-punktowym pasie bezpieczeństwa dla starszych dzieci redukuje siły oddziałujące na delikatny brzuch dziecka podczas zderzeń czołowych aż do 35%!

ROMER ADVANSAFIX III SICT – czym jest SecureGuard

Montaż w samochodzie fotelika Advansafix III SICT od Romera jest zupełnie bezproblemowy. O właściwej instalacji informują wskaźniki, a montaż ułatwiają prowadnice ISOFIX+.

Wygodne siedzisko fotelika w połączeniu z miękko wyściełanymi ścianami bocznymi sprawiają, że każdą podróż dziecko spędza w bardzo komfortowych warunkach. Regulacja pozycji spoczynkowej umożliwia dostosowanie fotelika do różnych, ulubionych pozycji dziecka. Zmiana kąta nachylenia oparcia przebiega łagodnie i sprawnie, bez zakłócania snu malucha.

Tapicerkę fotelika Romer Advansafix III SICT można bardzo szybko i łatwo zdjąć, bez ingerencji w uprząż. Daje to pewność, że uprząż zawsze pozostanie dobrze zamontowana, a przy tym czyszczenie i ponowne zakładanie tapicerki odbywa się wyjątkowo bezproblemowo.

Nowoczesny fotelik samochodowy Romer Advansafix III SICT to gwarancja pełnego bezpieczeństwa dla rosnącego malucha i niekwestionowaną wygodę w każdej, nawet najdłuższej trasie.

Wszystkie foteliki kupione w naszym sklepie pochodzą z oficjalnych dystrybucji i objęte są gwarancją z polskim serwisem door to door.

Polecamy produkty