img
img
img
img
img
img
img img img img
img

Romer Safefix Plus TT

Producent: ROMER
Dodaj recenzję:
Ilość wystawionych opinii: 0
  • 1 600,00 zł
    Cena brutto: 1 449,00 zł
    Cena netto: 1 341,67 zł
  • Dostępność: img
Data wysyłki zamówienia:poniedziałek 08.12.2020img
Dotyczy towarów dostępnych od ręki.
- Przesyłka powinna zostać doręczona w ciągu 24 godzin od planowanej daty wysyłki (wyłącznie w dni robocze),
- W dniu wysyłki zamówienia (w godzinach wieczornych) otrzymają Państwo maila od firmy kurierskiej z numerem listu przewozowego.
Przesyłka kurierska: GRATIS

Przesyłka pobraniowa: GRATIS
Kiedy otrzymam przesyłkę?img
Dlaczego my?img
img
img

img

Romer Safefix Plus TT

Poszukujesz fotelika samochodowego z bazą ISOFIX, która zapewnia większą stabilność, a więc i większe bezpieczeństwo? Wybierz Romer Safefix Plus TT - model przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym 9-18kg.

W 2012 roku fotelik Romer Safefix Plus TT został zastąpiony przez ultra bezpieczny fotelik Romer Trifix

Jest to model zbliżony do fotelika Romer Safefix Plus, jednak zastosowano tutaj bardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa. Model ten doskonale zapobiega rotacji siedziska, mimo iż nie posiada podpórki. Jest to możliwe dzięki specjalnemu pasowi - TopTether. To on zapewnia dodatkową stabilizację, czyniąc fotelik samochodowy jeszcze bardziej bezpiecznym i komfortowym.

Połączenie bazy mocowania ISOFIX, systemu antyprzechyleniowego oraz technologii TopTether  sprawiają, że Romer Safefix Plus TT jest produktem rekomendowanym przez wymagających rodziców!

Wybierając ten fotelik samochodowy, stawiasz nie tylko na bezpieczeństwo, ale również maksymalny komfort. Romer Safefix Plus TT to wygodne i przestronne siedzisko, obite miękką i przyjazną dla skóry tapicerką, dostępną w wielu wzorach i kolorach z tkaniny poliestrowej. To także możliwość regulowania wysokości zagłówka, dzięki czemu fotelik daje 100% wygody bez względu na wzrost malucha.  Romer Safefix Plus TT to możliwość zmiany stopnia nachylenia siedziska - nawet do pozycji leżącej.

Ciekawe wzornictwo, nowoczesny wygląd, wielość wersji kolorystycznych w kilku liniach, wysoki komfort oraz 100% bezpieczeństwa - to najważniejsze cechy, jakie posiada fotelik Safefix Plus TT od firmy Romer, a które cenią najbardziej wymagający rodzice. Dlatego musisz go mieć i Ty!TOP TETHER

Unikalny system kompletnej ochrony 360° zapewnia optymalne bezpieczeństwo przy wszystkich typach wypadków: uderzenie z przodu, z tyłu, z boku, dachowanie. Top Tether (górny pas mocujący) jest jej ważną częścią.
Bezpieczniej niż bezpiecznie: dzięki nowatorskiej technologii ISOFIX dziecko jest zabezpieczone w najlepszy z możliwych sposobów.
Dzięki pasowi Top Tether, stanowiącemu trzeci punkt mocowania naszego systemu ISOFIX, udało się znacznie zredukować przemieszczanie się dziecka i ruch obrotowy fotelika w trakcie wypadku.

Rezultat: najlepsza ochrona dla dziecka i poczucie bezpieczeństwa dla rodzica.

Potrójna ochrona dla dziecka – ISOFIX z trzema punktami mocowania


Uwaga:
  • Pozycja punktu mocowania pasa Top Tether (3) może być inna niż na zdjęciu w zależności od rodzaju pojazdu.
  • Od lutego 2011 wszystkie nowe pojazdy muszą być wyposażone w trzeci punkt mocowania dla Top Tether.*
    *dotyczy wszystkich pojazdów dopuszczonych w Brukseli

Romer Safefix Plus TT instrukcja

Instrukcja fotelika Romer Safefix Plus TT dostępna jest pod tym linkiem - instrukcja safefix plus tt

Romer Safefix Plus TT filmRomer Safefix Plus TT crash testy ADACRomer Safefix Plus TT crash testy ADAC

Romer Safefix Plus TT crash testy ADACRomer Safefix Plus TT crash testy ADAC

Testy ADACRomer Safefix Plus TT nagrody i wyróżnienia

Römer Safefix Plus TT - autoryzowany sklep Römer Britax Polska zaprasza. Oryginalne foteliki samochodowe dla dzieci marki Römer Britax.

Wszystkie foteliki kupione w naszym sklepie pochodzą z oficjalnych dystrybucji i objęte są gwarancją z polskim serwisem door to door.

Polecamy produkty