img
img
img
img
img
img
img img img img
img

Britax Multi Tech 2

Producent: BRITAX
Dodaj recenzję:
Ilość wystawionych opinii: 0
  • 1 540,00 zł
    Cena brutto: 1 199,00 zł
    Cena netto: 1 110,19 zł
  • Dostępność: img
Data wysyłki zamówienia:poniedziałek 27.07.2021img
Dotyczy towarów dostępnych od ręki.
- Przesyłka powinna zostać doręczona w ciągu 24 godzin od planowanej daty wysyłki (wyłącznie w dni robocze),
- W dniu wysyłki zamówienia (w godzinach wieczornych) otrzymają Państwo maila od firmy kurierskiej z numerem listu przewozowego.
Przesyłka kurierska: GRATIS

Przesyłka pobraniowa: GRATIS
Kiedy otrzymam przesyłkę?img
Dlaczego my?img
img
img

img

Britax Multi Tech 2 2017

Jeżeli poszukujesz fotelika samochodowego, w którym będziesz mógł przewozić swoje dziecko tyłem do kierunku jazdy dłużej niż wymagają tego przepisy, zdecyduj się na Britax Multi Tech 2. To nowe rozwiązanie pozwala na przewożenie dzieci w dwóch wariantach - tyłem lub przodem do kierunku jazdy, w zależności od potrzeb i oczekiwań.

Romer Britax Multi Tech 2 serwis

Jest to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci ważących 9-25 kg (od 9. miesiąca życia do 6 lat), dzięki możliwości jego rozbudowy i regulacji wysokości zagłówka. Jednorazowy zakup pozwoli Ci więc na korzystanie z fotelika przez długi czas, bez obaw o utratę jakości bezpieczeństwa.

Fotelik samochodowy Britax Multi Tech 2 to rozwiązanie:

  • bezpieczne - posiadające pięciopunktowy pas bezpieczeństwa, głębokie ściany boczne chroniące przed uderzeniami, wskaźnik prawidłowego zamocowania podpórki, prowadnice pasa zapewniające prawidłowe ułożenie 3-punktowego pasa bezpieczeństwa na biodrach i ramieniu;
  • wygodne - miękka tapicerka, nakładki naramienne, poduszka chroniąca krocze, regulacja wysokości zagłówka;
  • praktyczne - łatwość montażu, szybkie zdejmowanie tapicerki, łatwe czyszczenie obicia;
  • modne - tapicerka dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych, z możliwością zmiany tapicerki na obicie letnie (miękkie obicie frotte) lub obicie Keep Cool (redukujące dyskomfortowe wahania temperatury).Britax Multi Tech film instruktażowy

Wszystkie foteliki kupione w naszym sklepie pochodzą z oficjalnych dystrybucji i objęte są gwarancją z polskim serwisem door to door.

Polecamy produkty