img
img
img
img
img
img
img img img img
img

Britax Evolva 123 SL SICT

Producent: BRITAX
Dodaj recenzję:
Ilość wystawionych opinii: 0
 • 999,00 zł
  Cena brutto: 899,00 zł
  Cena netto: 832,41 zł
 • Dostępność: img
Data wysyłki zamówienia:poniedziałek 30.11.2021img
Dotyczy towarów dostępnych od ręki.
- Przesyłka powinna zostać doręczona w ciągu 24 godzin od planowanej daty wysyłki (wyłącznie w dni robocze),
- W dniu wysyłki zamówienia (w godzinach wieczornych) otrzymają Państwo maila od firmy kurierskiej z numerem listu przewozowego.
Przesyłka kurierska: GRATIS

Przesyłka pobraniowa: GRATIS
Kiedy otrzymam przesyłkę?img
Dlaczego my?img
img
img

img

romer-britax.pl hologram potwierdzający oryginalność fotelika

Fotelik samochodowy
Britax Evolva 123 SL SICT
Soft-Latch ISOFIX

Romer Britax Evolva 123 SL SICT technologie bezpieczeństwa 9-36kg

Fotelik montowany w samochodzie przy użyciu 3-punktowego pasa bezpieczeństwa,
dodatkowo dzięki złączu Soft-Lach ISOFIX możliwe jest wykorzystanie przyłącza Isofix.
W zamontowanym foteliku dziecko zapinamy:
9-18 kg – pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa
15-36 kg – trzypunktowym pasem bezpieczeństwa

Fotelik o funkcjach bezpieczeństwa wysokiej klasy – najlepszy stosunek jakości do ceny!

Fotelik, który rośnie razem z Twoim dzieckiem? To Britax Evolva 1-2-3 SL SICT.

Dużo przestrzeni wewnątrz fotelika – to gwarancja wygody w podróży, zarówno dla dziecka mniejszego, jak i tego większego.

Jeżeli zależy Ci na spokoju podczas podróżowania z maluchem, wybierz raz, a dobrze –fotelik Britax Evolva 1-2-3 SL SICT. Fotelik rośnie razem z Twoją pociechą, więc nie musisz kłopotać się jego wymianą, gdy nadejdzie odpowiedni czas.. Zarówno przestrzeń w foteliku, jak i wysokość zagłówka bez trudu dopasujesz do wzrostu Twojego dziecka. Dzięki temu na każdym etapie swojego życia – od 9. miesiąca do wieku 12 lat – będzie podróżować bezpiecznie i wygodnie!

romer-britax.pl britax evovla 123 sl sict tabelka informacyjna grupy wagowe

Najnowszy model fotelika z serii Evolva

Sprawdź fotelik z serii Evolva, polecanej przez Rodziców!

Unikalny fotelik samochodowy Britax Evolva 1-2-3 SL SICT to kolejny, unowocześniony fotelik z serii Evolva, która cieszy się wielką popularnością wśród odpowiedzialnych i troskliwych Rodziców już od ponad 10 lat. Bezpieczeństwo małych pasażerów oraz ich wygoda podczas podróży niezmiennie stanowią priorytet zarówno dla Rodziców, jak i dla producenta Britax. Fotelik Britax Evolva 1-2-3 SL SICT gwarantuje jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa i bardziej atrakcyjny wygląd. Udoskonalony projekt obicia w połączeniu z przyjemnym w dotyku materiałem nagłówka i nakładek naramiennych jest synonimem komfortu i stylu.

Złącze Soft- Latch ISOFIX pozwala na trwałe, a zarazem elastyczne i łatwo rozłączane przymocowanie fotelika do przyłącza ISOFIX.
Dzięki elastycznemu sposobowi montażu przyłącze ISOFIX pasuje do większości aut.

Britax Evolva 1-2-3 SL SICT - bezpieczeństwo Twojego dziecka zapewniają:

 • sprawdzony system SICT, czyli dodatkowa ochrona na wypadek zderzeń bocznych
 • pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
 • nakładki naramienne ograniczające ruch do przodu
 • system CLICK & SAFE
 • wysokie oparcie dla jeszcze lepszej ochrony

Britax Evolva 1-2-3 SL SICT - dane techniczne:

 • wymiary: wys. 61 – 86 cm x szer. 51 cm x gł. 48 cm
 • waga 8,6 kg
 • wygodny montaż za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa, dodatkowo fotelik jest wyposażony w przyłączenie do ISOFIX w systemie Soft-Latch
 • montaż przodem do kierunku jazdy

romer-britax.pl Romer Britax 123 SL SICT wymiary fotelika

Britax Evolva 1-2-3 SL SICT - estetyka i wygoda w służbie bezpieczeństwa:

 • niekwestionowana wygoda Twojego dziecka w czasie jazdy
 • łatwa regulacja pasów – przy pomocy jednej ręki
 • prosta regulacja zagłówka
 • szybko zdejmowana tapicerka

Zainteresował Cię ten model fotelika? Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie czekaj i przeczytaj dodatkowe informacje dostępne w zakładce "Dlaczego warto".

Fotelik samochodowy Brtiax Evolva 1-2-3 SL SICT – dlaczego warto kupić?

Bezpieczeństwo dziecka w podróży

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA OCHRONY PRZY ZDERZENIACH BOCZNYCH, Z SYSTEMEM SICT

Siedzenie w foteliku samochodowym Britax Evolva 1-2-3 SL SICT zapewnia Twojemu dziecku podwójną ochronę! Podczas potencjalnej kolizji bocznej innowacyjna technologia SICT odsuwa maluszka od miejsca uderzenia w kontrolowany sposób, a następnie absorbuje działającą na niego energię. Dzięki temu mały podróżnik ma zapewnione najwyższe możliwe bezpieczeństwo na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń na drodze. Aby korzystać z ochrony, jaką zapewnia system SICT, wystarczy łatwo dostosować go z boku fotelika przy drzwiach samochodu.

romer-britax.pl Romer Britax 123 SL SICT

romer-britax.pl Romer Britax 123 SL SICT

PIĘCIOPUNKTOWE PASY BEZPIECZEŃSTWA

Zgodnie z filozofią wyznawaną przez producenta Britax Romer w foteliku Britax Evolva 1-2-3 SL SICT zostały zastosowane pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa zapewniające ochronę najpełniejszą z możliwych. Masz gwarancję, że Twoja pociecha będzie stabilnie przypięta w chroniącej obudowie fotelika podczas całej podróży. W razie ewentualnego zderzenia pięciopunktowe pasy rozpraszają siły uderzeniowe aż na pięć osobnych miejsc – nad ramionami, przy biodrach i w miejscu, w którym klamra spina pasy między nóżkami. Tym samym Twoje dziecko ma zapewnioną skuteczną ochronę z każdej strony.

NAKŁADKI NARAMIENNE – DODATKOWA OCHRONA PRZY ZDERZENIACH CZOŁOWYCH

Fotelik samochodowy Britax Evolva 1-2-3 SL SICT został wyposażiny w specjalne nakładki naramienne, dzięki którym w razie ewentualnej kolizji czołowej ruch do przodu jest znacząco ograniczony. Oznacza to, że w chwili uderzenia fotelik pozostaje względnie w tym samym miejscu, czyli wstrząs nie jest dla dziecka aż tak silny. W ten sposób nakładki naramienne chronią Twojego szkraba przed poważniejszymi obrażeniami. Zabezpieczają zwłaszcza jego delikatne kręgi szyjne, a także wspomagają równomierne rozprowadzanie sił zderzenia czołowego przez klatkę piersiową i ramiona. Dodatkowo miękkie nakładki zwiększają komfort jazdy małego podróżnika.

romer-britax.pl Romer Britax 123 SL SICT

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA CLICK & SAFE

Od dziś przygotowanie dziecka do wygodnej i bezpiecznej jazdy zajmie dosłownie chwilę! Fotelik samochodowy Britax Evolva 1-2-3 SL SICT posiada specjalnie opracowany system CLICK & SAFE, który sygnalizuje odpowiednie naciągnięcie pasa przytrzymującego malucha kliknięciem. I już… możecie zaczynać wspólną, bezpieczną podróż!

romer-britax.pl Romer Britax 123 SL SICT

WYSOKIE OPARCIE FOTELIKA DLA WIĘKSZEGO BEZPIECZEŃSTWA

Fotelik Britax Evolva 1-2-3 SL SICT jest tak skonstruowany, że posiada wysokie oparcie, co zapewnia potrójne zabezpieczenie dziecka. Siedzisko o specjalnie wymodelowanym kształcie ochrania korpus malucha od głowy do bioder, górne i dolne prowadnice przytrzymują go we właściwym miejscu, a miękko wyściełany zagłówek chroni delikatną główkę i szyję dziecka, jednocześnie zapewniając wysoki komfort podróży.

Dane techniczne

ŁATWY I STABILNY MONTAŻ FOTELIKA

Zainstalowanie fotelika Britax Evolva 1-2-3 SL SICT nie sprawia żadnych problemów a to dzięki temu, że fotelik jest lekki, a jego montaż – intuicyjny.

Britax Evolva 1-2-3 SL SICT zamocujesz na jeden z dwóch łatwych sposobów: 3-punktowym pasem bezpieczeństwa albo – jeśli posiadasz samochód wyposażony w system ISOFIX – przy pomocy 3-punktowego pasa bezpieczeństwa i złącza ISOFIX.

Wyjątkowy system Soft-Latch ISOFIX umożliwia zarówno elastyczne, jak i bardzo trwałe przymocowanie fotelika do złącza ISOFIX w samochodzie. Jeśli zajdzie taka potrzeba, fotelik można łatwo i szybko odłączyć od systemu. Nadzwyczaj wygodny montaż i poczucie pewności co do bezpieczeństwa malucha to niekwestionowane zalety dla wszystkich Rodziców.

Britax Evolva 1-2-3 SL SICT – montaż fotelika 9-18 kg

Britax Evolva 1-2-3 SL SICT – montaż fotelika 15-36 kg

Wygoda + estetyka

WYGODA I RELAKS W PODRÓŻY NIEZALEŻNIE OD WIEKU

Pracując nad projektem bezpiecznego i wygodnego fotelika samochodowego Britax Evolva 1-2-3 SL SICT, przewidziano w nim pozycję spoczynkową idealną dla dzieci w każdym wieku. Spokojna i komfortowa podróż, tak dla Twojego maluszka, jak i Ciebie – gwarantowana!

Fotelik samochodowy Britax Evolva 1-2-3 SL SICT rośnie razem z Twoim dzieckiem, dzięki czemu może mu zapewnić wygodę i bezpieczeństwo w każdej podróży. Gdy Twój maluch podrośnie, bez trudu zamienisz system przypięcia z uprzęży dla mniejszych dzieci (do 18 kg) na 3-punktowy pas bezpieczeństwa dla dzieci starszych (do 36 kg).

romer-britax.pl Romer Britax 123 SL SICT

romer-britax.pl Romer Britax 123 SL SICT

ŁATWA I WYGODNA REGULACJA

Łatwo ustawisz wysokość zagłówka dla starszego dziecka, aby zabezpieczyć jego głowę i jednocześnie zwiększyć wygodę podróży. Aby łatwo i szybko regulować miękko wyściełany zagłówek, wystarczy użyć jednej ręki. Regulacja jest szybka, prosta i wygodna, nawet gdy dziecko siedzi już w foteliku! Tak samo z przygotowaniem pasów wewnętrznych – wystarczy ruch jedną ręką, by przyszykować maluszka do bezpiecznej podróży.

romer-britax.pl Romer Britax 123 SL SICT

romer-britax.pl Romer Britax 123 SL SICT

OBICIE ŁATWE DO CZYSZCZENIA

Plamy, zabrudzenia, okruchy? Żaden problem – możesz szybko zdjąć obicie i to bez konieczności usuwania pasów. Tapicerkę możesz wyprać w pralce i znów cieszyć się wspólną, bezpieczną podróżą!

romer-britax.pl Romer Britax 123 SL SICT

Wszystkie foteliki kupione w naszym sklepie pochodzą z oficjalnych dystrybucji i objęte są gwarancją z polskim serwisem door to door.

Polecamy produkty